Знову Полтавська адміністрація шарудить у наших кишенях!

Чи не з тієї ноги рік почався? Чи ми вже підбилися під оті роки, коли що би не відбулося, доводиться робити вигляд, що саме оцього ми й хотіли? А було ж і так, що увага ніколи не зосереджувалася на цінниках! Аби блищало, миготіло, стояло…

До цього хворобливе тяжіння до сумнівних рекордів спостерігалося у керманичів міської ради – то Мамай вирішить молодь завернути з Польщі гуркотом дорогущого феєрверку, то популіст Шамота втеліщить у новорічну ялинку стільки мільйонів, що сусідів жаба подавила. Черкащани свою ялинку прикрасили за 400 тис. грн., сумчани – за 1,5 млн. і тепер збираються до своїх міських красунь винятково щоб поплакати. Голосять заздрісно, бо у полтавців лише світлове шатро над Театральною площею витягло з бюджету 2,8 млн. грн.! Металоконструкції – 2,3 млн.! Додаткові світлячки – ще 2,1 млн.!

Чесне слово, як малі діти… Хоч що з них візьмеш – натхненник місцевих популістів, вождь Каплін взагалі підняв планку на висоту, на якій ніколи не стояв радянський вчитель. У кулуарах полтавського соціалістичного осередку подейкують, що ближче до виборів увесь у рожевому Сергій Миколайович особисто розвезе кожному споживачеві газ в балонах по 1.99 грн. за куб і газову плиту «Грета». Але якщо виборець до 1 квітня не пред’явить ксерокопію бюлетеня з галочкою, балон і плиту заберуть.

Читайте також: Не територія Майдан, або мер – вмер…

                                    Планомірне знищення пам’яті про Майдан на Полтавщині
Наразі вірус неконтрольованого гігантизму вразив обласне очільництво. Приводом до нашого буркотіння цього разу стало оприлюднення Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації вартості реалізації концептуального проекту «Територія Майдану». Це пани дизайнери з прямим доступом до кишень платників податків так претензійно називають переорієнтацію доріжок та висадження екзотичних кущів під власними вікнами по Соборності, 45.

Хоч криком кричи, але зрозуміти логіку господарювання наших «дизайнерів» не вдається. Складається враження, що справжні власники прізвищ з телефонного довідника ОДА перебувають десь поза реалом, у кабінетах – опудала! Якого дідька ви затіяли оці ландшафтні трансформації під час війни?! За смішної мінімалки з мініпенсією? За астрономічних рахунків на тепло? Коли у хвіст і в гриву люд кляне владу зокрема і через ваші недолугі вправи з використанням коштів бюджету? Невже остогидлий пейзаж перед фасадом ОДА так впливає на продуктивність ваших виробничих потуг, що треба вгатити 80 мільйонів для зміни дислокації десятка беріз з ялинами та прокладання звивистої доріжки між ними?!

Дніпровське підприємство «Майстер-Буд» виграло тендер на реконструкцію прилеглої до Полтавської ОДА території і до 18 червня 2019 року, за умови фінансування у повному обсязі, мусить виконати роботи за 79 млн 639 тис. грн.

Ми гадаємо, що до заявленого фінансування будуть доточені ще й витрати на запрошення представників «Книги рекордів Гіннеса», які мають зафіксувати божевільні розтрати людських коштів на забаганки любителів ландшафтного дизайну. Головним завданням супровідника гіннесівської делегації від ОДА буде вибір маршруту пересування середмістям, який би ніяким чином не дозволив гостям побачити руїни Кадетського корпусу. Бо тим доведеться фіксувати інший рекорд – хронічного полтавського головотяпства.

Надибали сяке-таке пояснення бюджетного дерибану. Підписант договору з дніпровськими дизайнерами з боку Полтавської ОДА – Тимофій Тимофійович Голбан. І якщо річні труди директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА поціновуються зарплатнею у розмірі якихось нещасних 313 682 гривень (близько 26.000 грн. на місяць), то маніпуляції з криптовалютою дали панові ще 255 945 гривень. Атож, пан Голбан своїми біткоінами з дня-на-день переплюне лотерейний фарт радикала Ляшка. Ось ця очевидна схильність до авантюри, азартна залежність і виявилися, на наш погляд, вагомою спонукою до укладення надто неактуального договору. Зауважте, панове, жодного натяку на відкатні відсотки. Характер у людини такий, прагне людина до прекрасного. Хоч би й під вікнами. Хоч би й не за свої гроші.

Ви ж чули виправдання міськими номенклатурниками захмарної вартості новорічних конструкцій на Театральній площі? «А дєтям наравиться!». Не факт, що слідуючи цій максимі, Шамота і Ко не затіють зведення Диснейленду на території Макухівського сміттєзвалища. Без сумніву, дітям сподобається.

Нагадуємо нешановному нашому чиновництву, що хлопці на Майдані гинули не задля того, щоби рагулі з понтами примазувалися до їхньої пам’яті.

Вадим Демиденко

Джерело: bastion.tv

Залишити відповідь