Українці обійшли сирійців за кількістю дозволів на проживання в ЄС

Українці отримали в 2017 році 662 тис. дозволів, сирійці – 223 тис.

Українці-ЄЕС

Головною причиною отримання громадянами України таких документів стало працевлаштування© www.rbc.ua

Основними одержувачами первинних дозволів на проживання в країнах ЄС у 2017 році були вихідці з України та Сирії. Про це свідчать дані європейського статистичного агентства, оприлюднені в четвер, 25 жовтня.

Так, первинний вид на проживання в ЄС отримали 662 тис. громадян України, або 21% від загального числа іноземців. 88% з них – влаштувалися в Польщі. При цьому вихідцям з Сирії було видано в 2017 році 223 тис. дозволів, переважно – в Німеччині.

“Основними одержувачами первинних дозволів на проживання в 2017 році були вихідці з України та Сирії, тоді як всього в ЄС було видано близько 3,1 мільйона таких документів”, — йдеться в повідомленні Євростату.

Польща видала українцям 585 тисяч видів на проживання. Чехія – 18,8 тис. дозволів, Угорщина – 7,8 тис., Словаччина і Данія – 4,2 і 3,1 тис. відповідно.

Головною причиною отримання громадянами України таких документів стало працевлаштування (понад 580 тисяч осіб у 2017 році). Серед сирійців основною причиною запитів на документи була гуманітарна.

Читайте також: Українські заробітчани найчастіше стикаються з мовним бар’єром і відчуттям меншовартості

Раніше повідомлялося, що українці в 2018 році отримали більше всіх з числа іммігрантів тимчасових дозволів на роботу в Естонії.

За даними Мінсоцполітики, більше трьох мільйонів українських громадян постійно працюють за кордоном. Ще дев’ять мільйонів щороку виїжджають на сезонні роботи в сусідні країни.

Джерело: https://dt.ua/UKRAINE/ukrayinci-obiyshli-siriyciv-za-kilkistyu-dozvoliv-na-prozhivannya-v-yes-292080_.html

Залишити відповідь