Громада заборонила міськраді маніпуляції з землею.

21.10.2018 Представники територіальної громади міста Полтави та Полтавського району, обурені що вчиняються маніпуляції навколо речового ринку, який знаходиться за адресою: Європейська 34а на зборах вирішили поставити крапку цьому свавіллю. Переважну частину присутніх склали громадяни, які працюють на речовому ринку за цією адресою.

Останні події навколо цієї земельної ділянки підтверджують їхню занепокоєність. Вони зазначили, що той безлад, який твориться навколо, та в середині ринку – результат цієї “війни”. Обидві сторони спору – міськрада м. Полтава і ПРАТ “Полімпекс” чинять один одному перепони у наведенні порядку, результатом якого і є цей безлад.

Було зазначено, що громада не хоче повторювати долю “Парку перемоги” та “Прирічкового парку”, на які зазіхнули ці ж самі дійові особи!

Реєстр.

Зміни, внесені в земельний кадастр також підтверджують занепокоєність громадян, та підозру у підготовці до цієї маніпуляції.

Зміни видно на цих інформаційних запитах.

Занепокоєність громади викликали і події останніх днів, а саме: відключення світла в контейнерах підприємців. Разом з тим, представники “Полімпексу” пропонують укласти з ними угоду щоб з’явилося світло… Вони також через день розносять записки без підписів, які носять погрожувальний характер. 

До речі, в запропонованих ПРАТ “Полімпекс” угодах, контейнери підприємців уже визнані власністю компанії!

Рішення.

Громада прийшла до висновку: оскільки ті, кому було делеговано повноваження, а саме органи місцевого самоврядування не здатні виконати свої функції, а саме в частині захисту прав громадян, які працюють на території ринку, скористатися правом, наданим їм Конституцією України, а саме “безпосереднім волевиявленням”

Було вирішено заборонити міськради вчиняти будь – які маніпуляції з земельною ділянкою за адресою: Європейська 34а. Для наведення ладу і відстоювання права громади, створити юридичну особу.

На жаль, безпорадність тих, хто має захищати інтереси представників територіальної громади, вимусила людей піти на цей крок. Про прийняте рішення повідомлено Полтавську міськраду.

Олександр Лещенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь