Повії, вони такі неперебірливі

Повії – це поняття вже давно вийшло за рамки сприйняття яке пов’язане тільки жінками легкої поведінки.

Ще на початку ХХ століття з’явилося таке поняття, як політична проституція.

Ось як тлумачить це вікіпедія:

Політична повія політичне кліше, яке використовується для позначення безпринципного політичного діяча, готового поступитися честю, совістю, боргом (перед народом і батьківщиною) і іншими високими цінностями заради власної вигоди.

Тож, сьогодення показує, що це поняття прогресує з величезною швидкістю! Не оминуло це і Полтавщину.

Ми вже зачіпали цю тему у публікації:

“ПОЛІТИЧНІ ПОВІЇ”, ЧИ “ДИПЛОМОВАНІ” ШИЗОФРЕНИКИ?.

PoltavskeTVІ ось на сторінці “Poltavske.TV” ми знайшли підтвердження нашим припущенням що до появи на громадських зборах, які ініціював Д. Гнап, “повійо-тітушок”.

 Не виникає вже жодного сумніву, що саме бігаючий по області, мов “боязливий заєць” від зустрічі з громадою, виписуючи сам собі відрядження, О. Біленький – сама зацікавлена особа в організації цієї провокації.

Звичайно, що Біленькому цікаво повернутися до спокійного і досить комфортного життя, коли ніхто не контролює його діяння як посадовця, щоб “розслабитися” і продовжувати “насолоджуватись життям”.

Ну і в решті – решт, Олександр чоловік! А що роблять чоловіки, коли потребують стану спокою, та задоволення? Зазвичай звертаються до повій… В сьогоденні, в залежності від обставин – до політичних повій у тому числі….

Охорона комунальних об’єктів. 

Прочитавши “новину”, що афілійована з Іллею  охоронна фірма претендує на охорону об’єктів комунальної власності, пригадалась його спроба в 2014 уже “взяти під охорону” газовий об’єкт у Лохвицькому районі….

ІВ 'Полтавщина'Також пригадалася новина в інтернет-виданні “Полтавщина“, коли після мітингів АТОвців, їх затягли Владні посіпаки у кабінети, сиплячи обіцянки. Затягнувши таким чином час і “збивши напругу”, схоже їх в чергове “кинуть”.

Кинуть, бо виникла необхідність “прикрити свою дупу” і тут, схоже що байдуже яким способом…

 Шкода хлопців, АТОвців… Вони мов діти вірять обіцянкам.. То їм земельне питання обіцяють вирішити і затягують у схеми, де вони губляться і залишаються ні з чим. То працевлаштуванням заманюють і водять кругом пальця… Тут же знов їхні вимоги і те, чого вони добилися – створення охоронного підприємства, схоже віддадуть “політичним повіям” з якими їм “комфортніше” і з якими вони “розмовляють однією мовою”.

Так у нас “політичні повії” через день, то лають на Мамая, то захищають Мамая, проклинаючи вже БПП, а потім захищають БПП, лаючи на тих, хто проти них пішов… І так по колу, шляхом найбільшої вигоди…

Підсумувати все це хочеться пророчим віршем О. Пушкіна:

О времена! О нравы! Забыл народ простое слово «честь».
И даже, если будете вы правы,
Прав будет тот, кто говорит всем лесть.
Прав будет тот, кто числится богатым,
Прав будет тот, кто может все купить.
А коль рабочим будет кто или солдатом
Честь будет. Но не сможет жить
Тот человек, кто с детства врать не может,
Тот человек, кто сам себе судья,
Чью душу каждый день тревожат
Тяжелые проблемы бытия.
И в наше время крепостное право
Почти такое же, как много лет назад.
И нашу жизнь испортила отрава,
И в душу к нам забрался едкий яд.
Жить средь грехов – получен нами навык.
Мне он не нужен, но он все же есть.
Молю я вас, о времена, о нравы!
Верните людям веру правду честь!

Олександр Лещенко

 

Залишити відповідь