Головки пішли у наступ на підприємців

Підприємців комунального ринку “Речовичок” залишили без світла. Сьогодні приблизно о 12-00 в їхніх контейнерах зникло світло. Як вияснилося пізніше, світло виключили представники обленерго. З розмови з керівництвом “Полтавасервісу”, очільники ” “Полтаваобленерго” відмовляються перезаключити договір на новий рік без пояснення причин.

Разом з тим, зі слів підприємців, нинішній керівник приватної фірми “Полімпекс” А. Ковальов не одноразово в розмовах на протязі останнього місяця шантажуючи підприємців, щоб ті зуклали договір з їхньою фірмою, попереджав що після 5-го жовтня всім, хто не з ними, вирублять світло. 

 Отже, можна сміливо робити висновок, що приватники або домовились, або брати Головки тиском, користуючись посадою одного з них, змусили це зробити енергетиків.

 Про те, що цим клаптем земельної ділянки цікавиться сімейство губернатора Полтавщини і саме він може стати “відкупною монетою” за підтримку в подіях останніх дій в міськраді, ми вже писали у матеріалі:

ПОЛТАВСЬКИЙ “ПЕРЕВОРОТ”, АБО ХТО І ЩО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ

 Це не перший “наступ” на підприємців. Раніше через суд фірма братів Головків вже запустила схему рейдерського захоплення майна підприємців. Про це:

СУДДЯ УЗАКОНИЛА РЕЙДЕРСТВО БРАТУ ГУБЕРНАТОРА

В. Нікіпелов  Тож підприємці занепокоєні ситуацією навколо ринку. Невдоволені вони і поверненням на посаду Вю Нікіпелова, який на їх думку “зливав” на користь “Полімпекса” всі суди міськради проти цієї фірми, в яких відстоювалося майно підприємців.

 Тому підприємці налаштовані рішуче і вимагають від нинішнього керівництва міста розв’язання проблеми з відстоюванням їх Прав!

Якщо проблема не вирішиться на протязі декількох днів, підприємці обіцяють вийти на мітинг, щоб змусити нинішнє керівництво міста діяти в інтересах територіальної громади, яким де-факто належить комунальне підприємство, а не приватних структур.

 Тож вони чекають на відповідні дії від міськради. Чекають… але не довго…

Олександр Лещенко. 

Залишити відповідь