«Бастіон» – чемпіон Полтави з футболу 2018 року

«Бастіон» - чемпіон Полтави з футболу 2018 року

 

Команда-дебютант, яка лише цього року розпочала своє існування, неочікувано для багатьох виграла місцеву першість, створивши справжню сенсацію.

Футбольний клуб «Бастіон» – це колектив, який створили 4 місяці тому за сприяння Геннадія Сікалова та Дмитра Мілька. Незважаючи на досить молодий, за футбольними мірками, вік, команда змогла стати чемпіоном міста, перегравши у турнірі таких «важковаговиків», як «Зоря-Ворскла» (рахунок – 5:0).

«Атака-Автотранс» (рахунок – 3:0).  «Легіон» (рахунок – 2:0).  «Левада» (рахунок – 4:1).

Варто зазначити, що ці колективи вже не один рік грають пліч-о-пліч у місцевому турнірі.

“Бастіон” у фіналі

За підсумками 16-ти турів «Бастіон» та «Легіон» набрали однакову кількість очок – по 37. Тожна стадіоні «Динамо» відбувся «Золотий матч». Адже на кону були не очки, а трофей. Тут не могло бути «нічиєї» — або хтось більше заб’є в основний час, або серія пенальті. І саме в «лотереї» визначився переможець.

«Бастіон» — «Легіон» 0:0 (по пен. 4:2)

«Бастіон»: Казаков, Тупік, Папірний, Потапов, Харченко, Мілько, Радченко, Словак (Ночовний, 85), Щочка, Семука, Борсало.

Головний тренер: Дмитро Мілько.

«Легіон»: Швець, Попов, Гринь, Колесниченко (Ребенок, 34), Жарий, Лисовой (Нечипоренко, 65), Краснопьоров, Горжуй, Рудик, О. Ротань, Гребенюк (Барзій, 86).

Головний тренер: Олег Калюжний.

У «Бастіона» пенальті забили – Щочка, Семука, Казаков, Папірний.

У «Легіона» забили – Краснопьоров, Рудик, не забили – Нечипоренко, Жарий.

«Якби мені перед початком турніру сказали, що станемо переможцями – не повірив би. Але я дуже задоволений, що все так склалося. Тому що ми дійсно заслужили бути чемпіонами, оскільки була зроблена важка та напружена праця, як в тренувальному процесі,так і загалом в організаційних питаннях. Можу сміливо зазначити, що ми увійшли в історію полтавського футболу, як команда, яка тільки-но створилася і одразу ж виграла Чемпіонат. Хочу подякувати вболівальникам, які підтримували нас за будь-яких обставин, хлопців, які за рахунок важкої праці на футбольному полі та травм довели, що вони наразі – найкращі. Також, особливо хочеться подякувати за підтримку нашому президенту – Сікалову Геннадію Анатолійовичу», – ділиться емоціями після перемоги граючий тренер «Бастіона» Дмитро Мілько.

У підсумку «Бастіон» став чемпіоном Полтави 2018, «Легіон» отримав срібні нагороди, а «Зоря-Ворскла» – бронзові. Приз кращого бомбардира забрав нападник тріумфаторів Володимир Борсало.

Першоджерело: Останній Бастіон

Залишити відповідь