“Політичні повії”, чи “дипломовані” шизофреники?.

На сьогоднішньому Віче, яке ініціював Дмитро Гнап відбулася провокація. Її створили особи під керівництвом “відомого борцуна” Сергія Чередніченка. 

Впевнений, що причиною такої агресії від людини, “володаря картки шизофреніка” було не його сприймання ситуації, а замовлення від зацікавлених осіб.

Риторика, якою “сипала” ця особа ну дуже нагадувала позицію О. Біленького як що до видачі дозволів на видобуток вуглеводнів, та і що до незрозумілого “ремонту сесійної зали”.

Політичні повії.

Залишимо поза увагою відхиленнями в психологічному стані цієї особи, про це вже давно сказано і багато.

Повернемось до політичної складової, яка зараз в місті та області все більше нагадує “будинок розпусти”

Сьогодні ми побачили черговий приклад такої поведінки.

 Так звані “Соціалісти” принесли на Віче підсилювач, та плакати з листівками. Треба надати належне Дмитру, той підійшов до них і вислухав їхні претензії. Але це не входило в плани цієї гоп-компанії. Очевидним було, що вони “відпрацьовували замовлення” на повний зрив акції.

Але і тут все пішло їм не по плану, бо у них відмовив мікрофон і вони втратили змогу перекрикувати виступи.

Черговим кроком для зриву було кидання яйцями в Дмитра. Чи було це неочікуваним? Ні не було. Нам було відомо про цю провокацію, але Дмитро проводив Віче, як нічого не сталося.

Отже, ми побачили як “політичні повії”, які декілька днів тому поливали брудом Матковського і БПП, сьогодні прийшли захищати Біленького і БПП!

 Чи вперше це? Нагадаю, що в міськраду Чередніченко увійшов якраз від БПП, пліч-о-пліч з Матковським! Потім він за твердженнями того ж Матковського, продав йому свій мандат за 100 тис., разом з виборцями, яким клявся і божився у “вірності” під час виборів.

Пізніше, Чередніченко ставши “Соціалістом”, почав поливати брудом і колишнього “соратника” Матковського і мера Мамая, з яким був в “коаліції” під час свого депутатства.

Але доля оманлива і уже після Полтавського “перевороту” Сергій знову з мером, якого до цього обливав брудом! Він вже кляне на чому світ стоїть БПП в намаганні заволодіти містом…

І ось, сьогодні він знову за БПП.

Також читайте: Найновіша реформа поліції від Авакова

Правду кажуть, що повіям нема різниці кого “обслуговувати”…

Кого на цей раз захищає ця особа: Біленького з його помічниками, чи може “шефа” його “шефа” Авакова, фірми які пов’язують з його родиною також отримали дозволи без аукціонів? А може і тих і тих? Бо як говорить приказка: “Ласкавий теля двох маток ссе”…

Дивлячись на цю поведінку мені завжди приходять на згадку слова з пісні В. Висоцького:

Чи останні подібний представник у міськраді? Ні… Про це пізніше…

 

Залишити відповідь