Біленький з заступниками сховалися за вагітною жінкою

у секретаря Біленького У вівторок 04.09.2018 біля обласної ради пройшло громадське зібрання. Ініціював його колишній журналіст – розслідувач, а нині кандидат у Президенти України, Дмитро Гнап. Питання стосувалося надання спеціального дозволу на видобуток газу на Полтавщині. Дозволи сумнівній фірмі з офшорним та Російським слідом “Іст Юроуп Петроліум”.  Біленький з депутатами на виїзній сесії в Зінькові майже одностайно проголосували за надання дозволу цій фірмі, чим “прославились” на всю Країну!

Нагадаю, що на паливно – енергетичній комісії облради Олег Підгорний поставив до відома депутатів про “офшорний слід” у цієї компанії! Більш того, він надав докази, що ця компанія – це перейменована скандальна компанія “Голден Деррік”. Так що любиме виправдовування депутатів Полтавської облради цього скликання “ми не знали” – не пролазить…

Більш того, на комісію жоден представник цієї компанії не з’явився… Можливо вони звикли приймати все у себе на Кіпрі в більш “комфортному кліматі”? Або за місцем реєстрації компанії – у Київській сауні? Більш того, компанія на комісію не надала соціальних угод! Комісією було поставлено умову: до оприлюднення цих соціальних угод, питання на сесію не виносити. Але ми тільки почули в кулуарах на сесії від апарату облради про існування цих угод, а на самій сесії, Біленький поставив ці питання ігноруючи вимоги профільної комісії!

Біленький і обіцянки.

Обіцянки Як і любому Громадянину України, Дмитру належить також частка від цих родовищ, тому його реакція на таку “щедрість” Полтавських депутатів є логічною, як і інших Громадян, які підтримали зібрання.

Через соціальну мережу “фейсбук”, О. Біленький завірив Дмитра про зустріч у вівторок 04.09.2018 на його робочому місці для обговорення питання що до погодження надання договорів на видобуток газу “Іст Юроуп Петроліум”.

Але яким було здивування Громадян, які прийшли на зібрання, коли попри обіцянки, біленький був відсутній на робочому місці і виявився на якійсь виїзній нараді. Причому не сам, а з усім керівництвом облради!

При чому, на сайті облради жодної інформації про заплановану нараду не було. Чи може з переляку “намалювали”?

За спиною вагітної.

Вже після обіду, відвідавши вдруге облраду, ми дізналися про “нервовий зрив” секретаря О. Біленького, яка до того ж виявилася зі слів працівників облради вагітною. Це дуже прикро…

Але… Ми бачимо “гнівні” пости від голови облради про знущання з вагітної жінки і погрози що до учасників візиту. Давайте розберімо ситуацію:

  • О. Біленький знає про запланований візит громадськості 04.09.2018 о 10-00 до нього. Якщо у нього виникли зміни у робочому процесі і він переймається за психологічний стан вагітної дівчини, він би мав повідомити про не можливість зустрічі, чим уберіг би дівчину від не бажаного стресу. Але жодної інформації не було! Чи не навмисно??? Питання…
  • Знаючи про візит громадськості і стан секретаря, міг би замінити секретаря, як це було зроблено після обіду, чим би також уберіг дівчину!
  • Чому замість себе не залишив заступника для спілкування з громадянами? Чим би також уберіг дівчину!

А може саме це і треба було, щоб заховати свою втечу від спілкування з громадськістю, скандалом навколо вагітної??? Тоді це край цинізму!

Націоналісти.

"Націоналісти"Ну “любов” Біленького до офшорів ще можна пояснити, оскільки після наших публікацій він скористався нині “модним” “сліпим трастом” і вивів свої підприємства, правда в інший офшор – Англійський. А от від нашого “націоналіста” Ханка таку прихильність важко пояснити…, хіба що “відданою” підтримкою свого земляка…

Не хочу багато коментувати…, бо навіть на відео видно, як Толю аж підкидує при звучанні прізвища Лещенко (мова йшла про депутата Сергія), але… З гнітючих вражень від зустрічі: те, що податки осідають у Києві – це погано, а те що віддають родовища офшорній компанії – добре…

Для спілкування з громадськістю, потрібен юрист… Краще втекти з кабінету, ніж відповісти на не зручне запитання…

На жаль, так виглядає “націоналізм” від керівника Полтавської партії “Свобода”…

Депутатам.

В житті є завжди місце для помилок… Ваше рішення, яке обурило всю Країну, на мою думку є саме таким! Але життя завжди дає шанс для виправлення помилок! Тож скористайтеся таким шансом! Його дає позачергова сесія і відкликання на ній погоджень, наданих цій сумнівній фірмі. Доведіть, що ви представники громадян, а не олігархічних кланів! Все у ваших руках!

Олександр Лещенко.

 

Залишити відповідь