Найновіша реформа поліції від Авакова

​Найновіша реформа поліції від Авакова

 

Враховуючи критичний стан у боротьбі із злочинністю у державі, міністр Аваков, імовірно, вирішив побороти кримінальну гідру новим видом супер поліцейських – на службу у поліцію охорони набрати невиліковно хворих на шизофренію «спецагентів».

І розпочати експеримент вирішили з Полтави.

Чому знову повезло Полтаві , а не іншим областям, певні думки у нас є.

Бо з Полтави походить родом відомий, у певних кругах, невизнаний геній сучасної політичної спец еліти, лідер лівонаркорадикального руху, поціновувач «Робесп’єра», «Карла Маркса», «Леніна», та інших пацієнтів Полтавської обласної психіатричної лікарні.

Судячи з кількості наліпок на транспортному засобі, на якому пересувається перший «спецагент» – клієнт психіатричної лікарні Сірожа Чирядніченко, поліція все ж таки вирішила їх ідентифікувати. Очевидно, із міркувань власної безпеки. Чим більше наліпок, тим більша патологія?

А поки що полтавці з подивом спостерігають за поліцейськими маневрами психічно хворого на шизофренію, озброєного травматичним пістолетом спец агента. Який, до речі, збив на смерть шестирічну дитину під Лубнами, і не поніс за це кримінальної відповідальності.

Читайте більше: Про що мовчить невиліковно хворий на шизофренію екс-депутат Полтавської міської ради?

Як не поніс кримінальної відповідальності і за зламану щелепу журналіста Ярослава Журавля.

Чекаємо пояснень міністра Авакова про хід невиліковних реформ.

Геннадій Сікалов

Першоджерело: Останній Бастіон

Залишити відповідь