Узурпація Влади Полтавськими депутатами – політиканами

Ініціативна група

Нова тенденція Полтавських політичних сил по відкликанню депутатів набирає обертів!

Як то кажуть:”І тут Остапа понесло”… На цей раз пішов “оптовий відклик!

Політичні сили начебто нові, а методи старі! Наглядна маніпуляція свідомістю громадян! Навіть агітатори з так званої “ініціативної групи” не знають не то що райони, за якими закріплені так звані “депутати-зрадники”, а навіть не знають їх в обличчя, та Фамілій!!!

Схоже, що до роздачі цукру ще далеко і бабці вирішили “підхалтурити”…

А судді хто?

Ми бачимо в тісному “вальсі” нещодавніх політичних депутатів – опонентів! Цікаво, що серед претензій, які висуваються цим шістьом депутатам, є і ті дії, які вони вчиняли по рішенню керівника партії, який на той час був у коаліції з нинішніми керівниками міста! Тепер наочно видно намагання перекинути всю вину на “неугодних”, яким по-ходу набридло виконувати вказівки і які вирішили заявити про свою позицію. Чудова “комбінація”! І вину переклав на інших і позбувся “неугодних”, бо віддані “нові обличчя” оббивають пороги…

Чи кращі “партнери” по депутатській “опозиційній ширці”? Нагадаємо, що сумним подіям біля Арки “газетного ряду” передувало їхнє голосування за надання дозволу на її забудову! А гучні заяви про складання мандатів для чергових перевиборів і не виконання обіцянок не зрада? А голосування за руйнування будівель у парку “Перемоги” для його подальшого знищення не зрада?

Право

На виборах громадяни скористалися Правом, гарантованим статтею 38 Конституції України:

Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.”

Отже, зараз ми бачимо спробу “політиканів”  наступити на Право громадян у вільному виборі, які віддали свій голос за цих депутатів! Натомість ці “політикани” хочуть замінити їх кандидатами на свій розсуд! А хто їх уповноважував??? Чи не є це порушенням Статті 5 тієї ж Конституції, яка якраз забороняє “узурпацію влади” тим же політичним силам?!!

Олександр Лещенко.

Залишити відповідь