НЕPROZORRЕ освітлення Горішніх Плавнів

Хто платить – той музику замовляє.

Приватні підприємства народного обранця Костянтина Жеваго, які працюють в Горішніх Плавнях, є головними наповнювачами міського бюджету. Коли сплачуєш свої гроші, то відповідно з’являється й бажання їх контролювати.. куди, навіщо і нащо витрачаються твої кровні. Але, крім контролю, інколи з’являється спокуса щодо участі в освоєнні своїх же грошей «во благо» містян, тим паче, коли міське керівництво і майже вся міська рада –«свої», а міськвиконком сформований із залежних від тебе прихильників.

НЕPROZORROСТІ

Щодо НЕPROZORROСТІ мільйонних тендерних закупівель та послуг, які замовляла та замовляє горішньоплавнівська міська влада, у ЗМІ написано багато. Публікації аргументовано доводять, що більшу частину коштів отримують підприємства, які напряму пов’язані із міською владою та особисто Костянтином Жеваго.

Розглянемо питання освоєння міською владою коштів на нічне освітлення міста Горішні Плавнів у 2016 році. Переможцем в тендерних процедурах стало жевагівське підприємство ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад»(http://tochprilad.com/uk) (ЄДРПОУ 14307452, м. Мукачево, вул. Берегівська, 110), яке розташоване в Закарпатській області, за тисячу кілометрів від Горішніх Плавнів. Спеціалізація підприємства: розробка та виготовлення приладів з елементами точної механіки та електронного контролю.

Окрім участі в непрозорих тендерних закупівлях, ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» потрапило до списку щасливих жевагівських підприємств (ред.: за даними FINbalance –http://finbalance.com.ua/news/Eks-hlava-pravlinnya-banku-Finansi-ta-kredit—pid-pidozroyu-Henprokuraturi), на які було переведено частину коштів із 5 мільярдів гривень рефінансування, отриманих від НБУ для стабілізації діяльності банку «Фінанси та Кредит». Останній Бастіон нагадує, що борг «народного кредитного героя» Костянтина Жеваго перед НБУ сягає 6,3 мільярда гривень (https://www.youtube.com/watch?v=vVzSwAkBabM).

Другий представник.

Другим жевагівським підставним учасником тендерної процедури було київське підприємство ТОВ «Модерн Телеком Інжиніринг» (ЄДРПОУ 39107424, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8), основним видом діяльності якого є будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій. Одним із засновником підприємства ТОВ «Модерн Телеком Інжиніринг» є Володимир Олександрович Вітошко, який входить ще й до складу наглядової ради ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» (http://www.kssrz.com.ua/index.php/board). До речі, останнє підприємство теж має юридичну реєстрацію по вул. Набережно-Лугова, 8!

ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» повністю підконтрольне К.В. Жеваго та було передане в заставу під процедуру 5 мільярдного рефінансування НБУ.

Випадковість чи ні, вирішувати вам. Але ці підприємства – ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» і ТОВ «Модерн Телеком Інжиніринг» – останні роки разом брали участь в освоєнні грошей під час проведення різних тендерних процедур горішньоплавнівської міської влади. Виходить так, що одні підприємства, які пов’язані із Костянтином Жеваго, гроші дають, а інші підприємства, які теж мають відношення до народного депутата, ці гроші забирають, тобто освоюють.

Докази.

Доказом того, що Жеваго контролює всі фінансові потоки через своїх призначених людей, є і той факт, що головою Наглядової ради ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» та заступником голови правління – комерційним директором ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» є одна людина, а саме – пані Ніна Іванівна Браїлова.

Дійсно, ситуація виглядає кумедною та смішною. Людину, яка має трирічний борг перед державою в сумі 6,3 мільярда гривень, не притягають до будь-якої відповідальності і не позбавляють депутатського мандату. Народний депутат України, який мусить працювати на народ України, робить все, щоб тільки заробити якомога більше грошей та сховати їх на офшорних рахунках. Щорічно держава повертає гірничо-збагачувальним підприємствам Жеваго мільярди гривень. Від експортних операцій, а він ще й доточує їх горішньоплавнівськими міськими мільйонами. Ось такий prozorr-ий народний полтавський депутат.

Олег Підгорний.

Посилання на оригінал: http://bastion.tv/news/neprozorre-osvitlennya-gorishnih-plavniv/

Залишити відповідь