Хто намагається збанкрутувати «Полтававодоканал»? – Лещенко

Хто намагається збанкрутувати «Полтававодоканал»? – Лещенко

 

Підозра в спробі збанкрутувати «Полтававодоканал» закралася приблизно рік тому, коли за ініціативою голови Полтавської ОДА Валерія Головка на підприємстві створили додаткову посаду заступника з правом підпису!

Через брехливість Уряду, підприємству не компенсувалась різниця в тарифах, яка досягала вже приблизно 220 млн.! І саме через це, підприємство не могло в повному об’ємі розраховуватись з постачальниками електроенергії, через що з’явилася заборгованість у «Полтававодоканалу» в розмірі приблизно 125 млн. за цю саму енергію, яка складає приблизно 70% від вартості води. Електроенергетичні компанії через суди накладали мільйонні штрафи на підприємство за несвоєчасну сплату…

І ось, з подачі Голови облдержадміністрації Головка з’являється Єгоров (чит. «рєшала» – Лещенко). Його представляють, як єдиного, хто може вирішити питання з взаємозаліку, щоби прибрати ці неймовірні штрафні санкції, що тягарем лягли на підприємство через несплату Уряду! Але у Громади відразу закралася підозра: якщо вирішить- нехай вирішує! Але навіщо йому право підпису? Як виявилося, щоб «обходити» чинного директора підприємства Олега Кретовича.

Але облдержадміністрація глуха та сліпа! Чиновники створили посаду під Єгорова О. О. і надали йому право підпису. Якими ж «аргументами» їх так переконав цей Луганський «вундеркінд»? Чому не втілює свої «надздібності» у відбудові зруйнованої війною батьківщини, а примчав на Полтавщину? Чи його «надздібності» проявляються лише біля бюджетного «корита»?

Цікаво, що саме в цей час в Кременчуці спливає скандал з ще одним «спеціалістом» з «Луганськводи», який намагався на місцевому «водоканалі» втілити сумнівні схеми, через що був з тріском вигнаний з підприємства!

Вивчаємо життєвий досвід Єгорова:

І першим, що впало в очі, це його праця в «Лугансьводі», звідки був і Кременчугський схемо-рішала! Вочевидь, гарна корупційна школа. Більше того, знаходимо і матеріал про керівника, у якого Єгоров проходив «вишкіл»!

Далі йде «Запоріжжяобленерго»! Шукаємо матеріали по цій компанії! І в поле зору потрапляє цікавий (особливо далі по тексту). ПРО ЦЕ ЧИТАЙТЕ ЗА ПОКЛИКАННЯМ.

От же наш «рішала» почав працювати…І почав працювати по-накатаній! А саме запускати схему по збанкрутуванню «Полтававодоканалу»! Для цього він проводить фейковий конкурс з двома підставними компаніями, результатом якого стало партнерство з компанією «Холдингова Компанія»Енергомережа»»! Так-так! Саме з тією рейдерською компанією, яка заплямувала себе в сумнівних поставках електрики з Росії, банкрутувала «Запоріжжяобленерго», і яку притягнув в Полтаву Єгоров!

ДЕТАЛЬНІШЕ:  Як у «Полтававодоканалі» провели «прозорий» конкурс за 3 дні

Він перевів першу половину суми (475 тис.) за умовами підписаного ним же договором (нагадаємо, право підпису Єгорову надав Головко – Лещенко). І тут же прийняв акт виконаних робіт від «Енегромережі»! 

Але другу частину коштів перерахувати не встиг, через активну діяльність громади та чинного керівника підприємства. Саме вони почали вимагати звіту за взяті на себе обов’язки. Більш того, керівник подав позов про повернення коштів.

Але керівництво як облдержадміністрації, так і облради і досі вдає з себе сліпих та глухих! Більш того, вони розпочали компанію цькування директора «Полтававодоканалу» з метою не дати йому залишитися на керівній посаді, а завести туди свого «рішалу»! Не дивлячись на своєчасно поданих керівником компанії Кретовичем документів щодо закінчення його контракту на продовження терміну, вони гальмувалися на всіх рівнях. Спершу в Реви у ЖКГ, потім їх гальмував заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, далі вже пан Головко. Згодом він під тиском Громади таки подав на підпис голові облради Біленькому, і вже той зарубав і наполіг на кандидатурі Єгорова!

Почалося поширення пліткок щодо Кретовича,якісь претензії, і саме тому буцімто потрібна зміна керівника. Була створена депутатська комісія з вивчення цих слухів. Але за інформацією від одного з членів комісії – всі звинувачення лопнули, мов мильна бульбашка! Та попри те, що всі знали про фейковість звинувачень, керівництво ОР та ОДА ще до висновків комісії (нехтуючи її думкою!) змінили в.о. керівника «Полтававодоканалу»!

Також на виступ на сесії облради випустили такого ж фейкового АТО-активіста-заробітчанина, який на замовлення, розмахуючи паперами, висував незрозумілі звинувачення! Пригадались «громадські обговорення», які організовував пан Русін біля «водоканалу». Тоді одна з його прихильниць переконувала мене що на Сході і в Криму немає Російських військ! Тепер захищаємо рєшалу-луганця, в якого (за анонімною інформацією – Лещенко) разом із батьком автоперевізний бізнес в ЛНР. Гроші не пахнуть.

Любов іншого учасника цькувань Кретовича пана Біленького до сумнівних «рішал» (особливо з Луганським досвідом) ми вже бачили на прикладі «Полтавафарму». Тому не здивовані його такою позицією і щодо «Полтававодоканалу».

Така зацікавленість чиновників особисто у мене викликає підозру в їхній «зацікавленості» в подальшому розграбуванні власності Полтавської громади! А у правоохоронців? Чи вони також сліпі та глухі?

Феномен Східного бізнес-вудеркіндства особисто мене не дивує… Там з 90-х той діє неписане правило: хто був причетний до місцевого бюджетного «корита», той і був «крутим бізнесменом». Через війну, «корито» спустошилось і вони всі повтікали в інші області!

Але ми не дамо їм допастися до нашого «бюджетного корита»! Тут би місцевих «спеціалістів» від нього відігнати!

Хотів би запитати у депутатів: У нас вкрали пів мільйона коштів! Чи ви всі сліпі та глухі? Чи для цього за вас голосувала громада, а ви давали людям обіцянки берегти їхнє майно?

Посилання на оригінал: http://bastion.tv/news/hto-namagayetsya-zbankrutuvati-poltavavodokanal-leshenko/

Залишити відповідь