Події

[the_ad id=”261″]

Корона для крадіїв
Корона для крадіїв Ситуація в країні з вірусом COVID-19 вже спричинила паніку. ОЛЕКСАНДР ЛЕЩЕНКО Ціни в продуктових супермаркетах та аптеках Read more.
lesch
Головко в мантії ч. 2
Реплікою судді Кірічуку, по закінченню судилиша було сказано все: “Слід було перевірити ваше посвідчення, бо враження таке, що Головко нарядився Read more.
lesch
Судилище по Полтавськи, по “Господарськи” частина1.
Чи змінили захмарні зарплатні суди, та суддів? Чи з’явилися в нас суди? Чи залишилось судилище? На моє тверде переконання, то Read more.
lesch
2019 12 16 ПГС Суд громади м Полтави проти рейдерів Головків
Суд, чи судилище, на якому суддя відкрито підказує рейдерам що їм говорити, а що ні. І саме з його порад, Read more.
lesch
ОБЕРЕЖНО: ГОРЖІЙ ІДЕ В НАЧАЛЬНИКИ
Не встигла охолонути «гаряча інформація» про те, що депутат Полтавської обласної ради Ігор Горжій претендує на посаду голови Держекоінспекції України, Read more.
lesch
2019 08 26 ПГС Суд громади м Полтави проти рейдерів Головків
lesch
Навіщо  Патріоти Решетилівщини і з ними Холод «показують зуби»?
  Останнім часом активність Біленького, Холода, Ханка та підконтрольних їм  депутатів провідних   фракцій  в Полтавській  обласній раді аж зашкалює. Здавалося Read more.
lesch
Біленький сесійний балаган
Наша Полтавська облрада продовжує демонструвати свою некомпетентність, та керовану несамостійність, які перетворюють сесії в балаган. Не виключенням стала і остання Read more.
lesch
Головки роздають своїм найманцям право на насилля
На фрагментах відео найманці братів Головків, переконують що у них є право на насилля! Це вже не перша спроба “Головківців” Read more.
lesch
Збори громадян – підприємців Речового ринку Полтави.
3 жовтня, о 14 – 30 відбудуться збори громадян – підприємців Речового ринку м. Полтава. Збори відбудуться на території Речового Read more.
lesch
ПГС Засідання у справі відстоювання своїх прав громадою проти рейдерів Головків
Три останніх засідань у ПГС по всправі відстоювання громадою своїх майнових прав проти рейдерів братів Головків. У всіх цих засіданнях Read more.
lesch
2019.08.20 ПГС Суд громади м. Полтави проти рейдерів Головків
lesch
22 08 2019 Полтава, Речовий ринок, рейдерські посіпаки намагаються завадити громаді відновити електропостачання, яке самі і пошкодили
lesch
2019.08.20 ПГС Суд громади м. Полтави проти рейдерів Головків
lesch

 

0