Новини

[the_ad id=”261″]

У закупівлях медобладнання для 1-ї міськлікарні Полтави виявлено порушення
  Фото: Dzerkalo media Наразі можна говорити про проблемність п’яти тендерів. ГЕННАДІЙ СІКАЛОВ Моніторинг виявив ряд порушень у закупівлях медичного обладнання Read more.
Останній Бастіон
Заказывайте Бобляха
Депутат Рады – родственник Президента Украины оказался в “подтанцовке” у криминалитета. История о том, как провинциальный шоумен, вершиной карьеры которого Read more.
lesch
Судилище по Полтавськи, по “Господарськи” частина1.
Чи змінили захмарні зарплатні суди, та суддів? Чи з’явилися в нас суди? Чи залишилось судилище? На моє тверде переконання, то Read more.
lesch
ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ ПОКИ ЩО СМІЄТЬСЯ
Або чому голова облради назвав корупційний скандал в Полтавській ОДА «казкою» Нещодавно у ЗМІ голова обласної ради Олександр Біленький назвав казкою і смішною комедією оприлюднене Read more.
lesch
Очільника Соціалістичної партії можуть покарати за вбивство дитини
Ілля Кива та Сергій Чередніченко       Фото: Poltava365 Досудове розслідування проти Чередніченка порушили за частиною 2 статті 286 ККУ. Генеральною Read more.
Останній Бастіон
2019 12 16 ПГС Суд громади м Полтави проти рейдерів Головків
Суд, чи судилище, на якому суддя відкрито підказує рейдерам що їм говорити, а що ні. І саме з його порад, Read more.
lesch
2019 08 26 ПГС Суд громади м Полтави проти рейдерів Головків
lesch
«Найбільш успішні» підрядники Полтавщини та їхні друзі
Діяльність одного з підрядників уже стала предметом кримінального провадження. Як повідомляв «Останній Бастіон», слідче управління ГУ Нацполіції у Полтавській області розслідує привласнення Read more.
Останній Бастіон
Біленький сесійний балаган
Наша Полтавська облрада продовжує демонструвати свою некомпетентність, та керовану несамостійність, які перетворюють сесії в балаган. Не виключенням стала і остання Read more.
lesch
Головки роздають своїм найманцям право на насилля
На фрагментах відео найманці братів Головків, переконують що у них є право на насилля! Це вже не перша спроба “Головківців” Read more.
lesch
Міськрада Полтави та чергова спроба реваншизму лузерів
Полтавська міськрада знов на порозі чергового перевороту. Протримавшись рік при Владі, зачинщики торішнього перевороту встигли за цей час пересваритись та Read more.
lesch
Публічне звернення до поліції та виборців Полтавщини
lesch
Торгаші на Свободі, чи Свободні торгаші?
Остання сесія міськради в чергове переконала, що до Влади в Полтаві прийшли «новітні» торгаші за старими кулуарними схемами. Чи зросте Read more.
lesch
Загальні Збори територіальної громади ринку “Речовий”
19 липня 2019 р. відбудуться Загальні Збори територіальної громади м. Полтави, об’єднаних спільним місцем праці на Комунальному ринку “Речовий”. Зібрання Read more.
lesch
0