Громадський Майдан Полтавщини

Спільнота територіальної громади Полтавщини

Розслідування

«Схеми» показали, як із банку Януковича через банк Порошенка вивели до 2 мільярдів гривень
Із майже двох мільярдів гривень, які знаходились на депозитах підставних осіб у банку Олександра Януковича «ВБР» після втечі його батька, Прочитайте больше.
lesch
Косюк
Мільярдер Косюк отримав від держави 812 мільйонів дотацій
Підприємство Юрія Косюка (ТОВ «Вінницька птахофабрика») 1 листопада отримало 618 мільйонів гривень бюджетних дотацій, а загалом за рік – 812 Прочитайте больше.
lesch
Онуфрій
ЗМІ знайшли таємну резиденцію Онуфрія на Буковині: чим багатий глава УПЦ МП
У селі Коритне Чернівецької області журналістам вдалося зняти таємну резиденцію глави Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія. Охорона не Прочитайте больше.
lesch
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянський Костянтин Миколайович. Розслідування «PROSUD».
На жаль, кваліфікаційне оцінювання в Україні успішно проходять судді, стосовно доброчесності яких є обґрунтовані сумніви. Зокрема вони володіють великою кількістю Прочитайте больше.
lesch
Нардепи-прогульники жовтня (інфографіка)
51 депутат пропустив понад 90% голосувань у парламенті У жовтня 2018 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів, Прочитайте больше.
lesch
Команда Шахова
Шахов бере під контроль Луганщину
 Голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз йде у відставку. Керувати регіоном буде нещодавно призначений першим заступником голови адміністрації Сергій Філь, якого Прочитайте больше.
lesch
Bsgusinfo
Президент — Верховний головнокомандуючий мовчить…
Президент — Верховний головнокомандуючий. Хіба не йому підпорядковуються розвідники, серед яких і Семочко, в родини якого знайшли купу російських паспортів Прочитайте больше.
lesch
Перевізники, як інструмент дешевого піару
Перевізники Полтави знизили вартість проїзду! Ця новина здивувала містян, мабуть, по всій Україні. В той час, коли вартість пального скакнула Прочитайте больше.
lesch
Жеваго
Нардеп з Полтавщини не виконав жодної передвиборчої обіцянки
  За підрахунками видання «Слово і діло», Костянтин Жеваго не виконав жодної з даних ним передвиборчих обіцянок. Журналісти зазначають, що Прочитайте больше.
Останній Бастіон
Комунальна годівничка Полтавафарм
ПОКП Полтавафарм було засноване, як не прибуткове підприємство соціального направлення. Головною метою його створення було забезпечення громадян Полтавщини дешевими, та Прочитайте больше.
lesch
Аеропорт
І пролітають літаки… Як фанера над Полтавою
Чи є функціонування аеропорту в обласному центрі нагальним та доцільним? Серед містян виникає чимало суперечок, висловлюються діаметрально протилежні думки щодо Прочитайте больше.
Олег Підгорний
Черговий вияв безпорадності Полтавської обласної ради. Частина 2
Скільки не пишеш про безпорадність та фактичне самоусунення депутатів Полтавської обласної ради від виконання своїх делегованих громадою Полтавщини прямих обов’язків, Прочитайте больше.
Олег Підгорний
Черговий вияв безпорадності Полтавської обласної ради
Два роки потрібно було управлінню майном Полтавської обласної ради, аби розпочати перевірку фактів та обставин щодо неповернення коштів комунальним підприємствам Прочитайте больше.
Олег Підгорний
Як лобісти олігарха Жеваго в Полтавській облраді протягують його інтереси
Процвітання бізнесу Жеваго на Полтавщині обумовлене лобізмом ряду депутатів облради, та представників ОДА. На цей раз, зрозумівши, що питання екологічної Прочитайте больше.
lesch
0