Громадянський Майдан Полтавщини

Спільнота територіальної громади Полтавщини

Розслідування

360 тисяч за погонний метр
  У цій банальній ситуації дошкуляє те, що наше голосіння не буде почуте. Ми побідкаємося отут, пожаліємося один одному, попадькаємо Read more.
Останній Бастіон
Топ-10 найбільших дорожніх ремонтників: розклад змінився
У 2018 році у «Прозорро» оприлюднено дані про договори на дорожні роботи на 40 млрд грн. Із цієї суми 45%, Read more.
lesch
Донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Британії
Після отримання права на постійне проживання Юлія Гройсман зможе претендувати на британське підданство. Старша донька прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Юлія працює у Read more.
lesch
«Схеми» показали, як із банку Януковича через банк Порошенка вивели до 2 мільярдів гривень
Із майже двох мільярдів гривень, які знаходились на депозитах підставних осіб у банку Олександра Януковича «ВБР» після втечі його батька, Read more.
lesch
Косюк
Мільярдер Косюк отримав від держави 812 мільйонів дотацій
Підприємство Юрія Косюка (ТОВ “Вінницька птахофабрика”) 1 листопада отримало 618 мільйонів гривень бюджетних дотацій, а загалом за рік – 812 Read more.
lesch
Онуфрій
ЗМІ знайшли таємну резиденцію Онуфрія на Буковині: чим багатий глава УПЦ МП
У селі Коритне Чернівецької області журналістам вдалося зняти таємну резиденцію глави Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія. Охорона не Read more.
lesch
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянський Костянтин Миколайович. Розслідування «PROSUD».
На жаль, кваліфікаційне оцінювання в Україні успішно проходять судді, стосовно доброчесності яких є обґрунтовані сумніви. Зокрема вони володіють великою кількістю Read more.
lesch
Нардепи-прогульники жовтня (інфографіка)
51 депутат пропустив понад 90% голосувань у парламенті У жовтня 2018 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів, Read more.
lesch
Команда Шахова
Шахов бере під контроль Луганщину
 Голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз йде у відставку. Керувати регіоном буде нещодавно призначений першим заступником голови адміністрації Сергій Філь, якого Read more.
lesch
Bsgusinfo
Президент – Верховний головнокомандуючий мовчить…
Президент – Верховний головнокомандуючий. Хіба не йому підпорядковуються розвідники, серед яких і Семочко, в родини якого знайшли купу російських паспортів Read more.
lesch
Перевізники, як інструмент дешевого піару
Перевізники Полтави знизили вартість проїзду! Ця новина здивувала містян, мабуть, по всій Україні. В той час, коли вартість пального скакнула Read more.
lesch
Жеваго
Нардеп з Полтавщини не виконав жодної передвиборчої обіцянки
  За підрахунками видання «Слово і діло», Костянтин Жеваго не виконав жодної з даних ним передвиборчих обіцянок. Журналісти зазначають, що Read more.
Останній Бастіон
Комунальна годівничка Полтавафарм
ПОКП Полтавафарм було засноване, як не прибуткове підприємство соціального направлення. Головною метою його створення було забезпечення громадян Полтавщини дешевими, та Read more.
lesch
Аеропорт
І пролітають літаки… Як фанера над Полтавою
Чи є функціонування аеропорту в обласному центрі нагальним та доцільним? Серед містян виникає чимало суперечок, висловлюються діаметрально протилежні думки щодо Read more.
Олег Підгорний
0